کرسی های آزاداندیشی چه شد....

حرکت به سوی آرمان های رهبری

وضعیت کرسی های آزاد اندیشی در جامعه..

نگران نباشید اگر به هوای شورای عالی اتقلاب فرهنگی کشور باشیم ؛ ان شالله امام زمان که ظهور کرد آن وقت آقایان شروع میکنند......

کرسی های آزاد اندشی


به تقل از فارس.....فتحیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس درباره اقدامات این دانشگاه برای راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی اظهار داشت: اقداماتی که تا کنون صورت گرفته، فعالیت‌های مقدماتی و بیشتر مربوط به بحث‌‌های اولیه بوده که در حوزه فرهنگی انجام شده است.
وی با بیان اینکه شورای فرهنگی دانشگاه علم و صنعت پیگیر این موضوع است، افزود: کمیته‌ای روی موضوع کرسی‌های آزاداندیشی تحقیق می‌کند و به جمع‌بندی رسیده و قرار است این جمع‌بندی به شورای فرهنگی دانشگاه ارائه شود تا اقدامات بعدی انجام شود.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و صنعت با تأکید بر اینکه دانشگاه رأساً نسبت به راه‌اندازی کرسی‌های آزاد اقدام می‌کند، تصریح کرد: گویا قرار است آئین‌نامه‌ای از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری درباره راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی به دانشگاه‌ها ابلاغ شود و ما نیز منتظر ابلاغ این آئین‌نامه هستیم تا برنامه‌های دانشگاه را با این آئین‌نامه هماهنگ کنیم.

  
نویسنده : وکیل ; ساعت ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۱٠/۱۳