کرسی های آزاداندیشی چه شد....

حرکت به سوی آرمان های رهبری

آزاد انیش

 

خیلی ها به حرف رهبری گوش نمیکنند، نمونه کوچکش "البته خیلی هم کوچیک نیست، فقط همه شه"همین دانشگاهها هستن .

 دانشگاه آزاد هم که تا الان هیچ حرکتی نکرده که بماند،اجازه انجام این کارها رو هم به دانشجویان  نمیدهد.".واقعا باید دست مسولان این دانشگاه رو طلا کرد"

خوبه حالا این حرف رو در جمع اساتید و مسئولین دانشگاه گفتن.

 میخواستیم راهکار بگیم که ایشان خودشان هم توضیح دادن.

 

 

 آزاد انیشی

                                         


 


اگر چنانچه بحثهاى مهم تخصصى در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى سیاسى، در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى اجتماعى، در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى گوناگون حتّى فکرى و مذهبى، در محیطهاى سالمى بین صاحبان توان و قدرتِ بحث مطرح بشود، مطمئناً ضایعاتى که از کشاندن این بحثها به محیطهاى عمومى و اجتماعى ممکن است پیش بیاید، دیگر پیش نخواهد آمد. وقتى که با عامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى مردم، افراد مواجه میشوند، همه نمیتوانند خودشان را حفظ کنند. مواجهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با عامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى مردم، انسانها را دچار انحرافها و انحطاطها و لغزشهاى زیادى میکند که متأسفانه ما شاهد بودیم. خیلى از افرادى که شما مى‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینید در مواجهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با عامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى مردم یک حرفى میزنند، یک چیزى میگویند، در اعماق دلشان اى بسا خیلى اعتقادى هم ندارند. به تعبیر بعضى‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها جوگیر میشوند؛ این خیلى چیز بدى است. اگر در محیطهاى خاص، محیطهاى آزاداندیشى و آزادفکرى، این مسائل مطرح بشود - مسائل تخصصى، مسائل فکرى، مسائل چالش‌‌‌‌‌‌‌‌‌برانگیز - مطمئناً ضایعات کمتر پیش خواهد آمد.

 

در ضمن گویا سایتی بصورت تخصصی  در این زمینه "کرسی های آزاد اندیشی "نیز موجود میباشد.

خیلی ببخشید ولی آدم حالش بهم میخوره وقتی توی این سایت میره. هزار تا سایت درست میکنن با فلان قیمت و بهمان طراحی و گرافیک ، نوبت به این ها  که میرسه هرچی شد عیبی نداره ها ؟؟؟؟؟

فرادای قیامت از این هم سوال میکنن.

مگه  همین وبلاگ های بچه ارزشی های خودمون.................

 

  
نویسنده : وکیل ; ساعت ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۱۱/٤
تگ ها :