آزاد انیش

 


اگرچنانچه بحثهاى مهم تخصصى در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى سیاسى، در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاىاجتماعى، در زمینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاى گوناگون حتّى فکرى و مذهبى، در محیطهاىسالمى بین صاحبان توان و قدرتِ بحث مطرح بشود، مطمئناً ضایعاتى که ازکشاندن این بحثها به محیطهاى عمومى و اجتماعى ممکن است پیش بیاید، دیگرپیش نخواهد آمد. وقتى که با عامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى مردم، افراد مواجه میشوند، همهنمیتوانند خودشان را حفظ کنند. مواجهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با عامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى مردم،انسانها را دچار انحرافها و انحطاطها و لغزشهاى زیادى میکند که متأسفانهما شاهد بودیم. خیلى از افرادى که شما مى‌‌‌‌‌‌‌‌‌بینید درمواجهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى با عامه‌‌‌‌‌‌‌‌‌ى مردم یک حرفى میزنند، یک چیزىمیگویند، در اعماق دلشان اى بسا خیلى اعتقادى هم ندارند. به تعبیربعضى‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها جوگیر میشوند؛ این خیلى چیز بدى است. اگر در محیطهاى خاص،محیطهاى آزاداندیشى و آزادفکرى، این مسائل مطرح بشود - مسائل تخصصى، مسائلفکرى، مسائل چالش‌‌‌‌‌‌‌‌‌برانگیز - مطمئناً ضایعات کمتر پیش خواهد آمد.

 

در ضمن گویا سایتی بصورت تخصصی  در این زمینه "کرسی های آزاد اندیشی "نیز موجود میباشد.

خیلی ببخشید ولی آدم حالش بهم میخوره وقتی توی این سایت میره. هزار تا سایت درست میکنن با فلان قیمت و بهمان طراحی و گرافیک ، نوبت به این ها  که میرسه هرچی شد عیبی نداره ها ؟؟؟؟؟

فرادای قیامت از این هم سوال میکنن.

مگه  همین وبلاگ های بچه ارزشی های خودمون.................

 

/ 6 نظر / 74 بازدید
قاصدک

باز چیه قاطی کردی؟ از چی می نالی؟ زندگی خیلی روشن است. فقط هرکس به اندازه خودش رشد می کنه همین . هر چقدر می تونی تلاش کن.

محمد

http://autbasij.org/component/content/article/2-particular/1014-1388-09-27-06-39-41

افشين ميرزايي

سري به اين مطالب بزنيد: http://autbasij.org/component/content/article/2-particular/1014-1388-09-27-06-39-41 http://autbasij.org/component/content/article/2-particular/1049-1388-11-19-15-49-59 http://autbasij.org/component/content/article/2-particular/1011-1388-09-26-09-37-32

حبیب

وبلاگ خوبیه امیدواریم چند مورد مد نظر قرار گیرد:1-تداوم 2- بروز بودن 3- هدفمندی 4 - پرمحتوا بودن 5- تولید حداکثری و کپی حداقلی بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی ضمنا طراحی وبلاگت زیباست چرا به روز نمی کنی ؟

حمید

تفحص شهدای مبارزه با فتنه. شهدای غریب. شهدایی که نامشان در هیاهو و غبار فتنه گم شد. بسیجیان دلاوری که مخلصانه پا به عرصه دفاع از انقلاب اسلامی گذاشتند و چه غریبانه از ببین ما رفتند. آری میشود در شهر ها هم مفقود الاثر شد.آری اینجا هم میشود به تفحص پرداخت. بسم الله حامیان : گلزار شهدا : www.golzareshohada.com فرنود سار : http://farnoodsar.persianblog.ir امیر تقی زاده : http://amir215.persianblog.ir راهی بسوی آسمان http://rahi-besuye-aseman.blogfa.com هرگونه اطلاعات و نام و نشان و عکس سروده مدیحه مقاله طرح از شهدای بسیجی که در فتنه اخیر به درجه شهادت نائل شدند جهت تجمیع به ایمیل ارسال شود. با حمایت از این حرکت نام شهدای غریب ( مبارزه با فتنه ) را جاویدان خواهیم کرد.

mjtb

امروز اولین برنامه تریبون آزادش رو بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد برگزار کرد. بد نبود. نه میشه گفت استارت خوبی بود فقط مخالفینی رو میدیدم که بی جرئت زیر لب فحش میدادن که چرا اینجوری یا اونجوری کاش راه درست نقد رو یاد بگیریم