وضعیت کرسی های آزاد اندیشی در جامعه..

به تقل از فارس.....فتحیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و صنعت در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس درباره اقدامات این دانشگاه برای راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی اظهار داشت: اقداماتی که تا کنون صورت گرفته، فعالیت‌های مقدماتی و بیشتر مربوط به بحث‌‌های اولیه بوده که در حوزه فرهنگی انجام شده است.
وی با بیان اینکه شورای فرهنگی دانشگاه علم و صنعت پیگیر این موضوع است، افزود: کمیته‌ای روی موضوع کرسی‌های آزاداندیشی تحقیق می‌کند و به جمع‌بندی رسیده و قرار است این جمع‌بندی به شورای فرهنگی دانشگاه ارائه شود تا اقدامات بعدی انجام شود.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علم و صنعت با تأکید بر اینکه دانشگاه رأساً نسبت به راه‌اندازی کرسی‌های آزاد اقدام می‌کند، تصریح کرد: گویا قرار است آئین‌نامه‌ای از سوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری درباره راه‌اندازی کرسی‌های آزاداندیشی به دانشگاه‌ها ابلاغ شود و ما نیز منتظر ابلاغ این آئین‌نامه هستیم تا برنامه‌های دانشگاه را با این آئین‌نامه هماهنگ کنیم.

/ 5 نظر / 12 بازدید
قاصدک

1- انقلاب نه اتقلاب بابا باید از یک جایی کار رو عملی شروع کرد. با حرف زدن و منتظر دیگران بودن کاری پیش نمی ره. یک فکری بکن که از جایی با کمک چند نفر دیگه شروع کنی. به طور عملی یا علی مدد

مصطفی لاجوردی طوسی

سلام خوبی تو هم مثل من تو وبلاگ نویسی ترمکی خدا بخواهد راه میفتی. من تو رو لینک کردم خوشحال میشم تو هم من لینک بدی

سایبر شهید چمران

تصاویر جدید زیبای رهبر عزیزمان در: http://basijscu.blogfa.com/post-153.aspx بی زحمت ما رو هم لینک کنید